Dobierz kocioł
FaceBook
Funkcje

Serwis

A A A

SERWIS KOTŁÓW

Tel: +48 33 476 13 26 wew.2

Pracujemy:

Pon - Pt: 7:00 - 15:00                       

Serwis telefoniczny:

Pon - Pt: 15:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00    

E-mail: serwis@stalmark.pl 

 

SERWIS STEROWNIKÓW

Pon - Pt: 7:00 - 20:00 

Tel: +48 33 432 27 50 

serwis@techsterowniki.pl

 

 

Formularz serwisowy
Imie/Nazwisko: *
Adres Email: *
Telefon: *
Dane kotła: model, moc: *
Adres: *
Opis usterki: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu weryfikacji i odpowiedzi na zgłoszenie.

Ile jest: 1 + 5 :    


Zgodnie z przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej nr L 119/1 z 4.5.2016; dalej: RODO) – informuję że:

  • Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest STALMARK Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Chemików 1 32-600 Oświęcim,
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez STALMARK Sp. z o.o. Sp. k. w celu weryfikacji zgłoszenia serwisowego i odpowiedzi na nie.
   • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do pięciu (5) lat od miesiąca w którym wysłano zgłoszenie.
   • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
   • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
   • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
   • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do dokonania weryfikacji zgłoszenia i nawiązania z Panią/Panem kontaktu ze strony serwisu.
   • Decyzje dotyczące weryfikacji zgłoszenia i nawiązania kontaktu ze zgłaszającym nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

 

Copyright © 2014

STALMARK - producent kotłów c.o.

All rights reserved.
Projektowanie stron www iPolska
Strona Glówna Mapa strony Kontakt