Skip to main content

Bufor wiszący

Bufor 60L

Zbiornik buforowy wiszący o pojemności 60 litrów firmy Stalmark to doskonały wybór dla niewielkich domów i mieszkań, oferujący wyjątkową efektywność pomimo swoich kompaktowych rozmiarów. Dzięki zaawansowanej prostopadłościennej konstrukcji, która umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni, oraz zastosowaniu izolacji z pianki poliuretanowej, minimalizowane są straty cieplne.

Bufor wiszący 60l również przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania i redukcji emisji szkodliwych substancji. Dodatkowo, łatwość instalacji i użytkowania czynią go doskonałym wyborem dla domów jednorodzinnych.

Integracja bufora 60l z pompą ciepła umożliwia wykorzystanie odnawialnych źródeł energii i redukcję wpływu na środowisko. Wykonany ze stali, zabezpieczonej farbą antykorozyjną, zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Dzięki grubszej ściance w porównaniu do zbiorników walcowych oraz izolacji z pianki poliuretanowej, bufor gwarantuje ciągłość izolacji i minimalizację strat energii. Dodatkowo, przewidziano miejsce do montażu grzałki elektrycznej, co pozwala na jeszcze większą elastyczność w użytkowaniu.

wiszacy2.png