o nas

O nas

Stalmark to polski producent kotłów CO, obecny na rynku od 2002 roku. Od prawie dwudziestu lat ciągle udoskonalamy nasze produkty, aby dostarczać Państwu wyłącznie najwyższej jakości kotły CO.

Producent kotłów to odpowiedzialna rola względem naszych klientów i środowiska, a Stalmark wywiązuję się z tego zadania w każdym calu. Nasze kotły pracują w oparciu o wyselekcjonowane paliwa stałe, spełniające aktualne normy środowiskowe, takie jak pellet i ekogroszek. Nowoczesne kotły na pellet i ekogroszek, marki Stalmark, mogą pracować niemalże bezobsługowo. Dzięki połączeniu z pojemnymi zasobnikami oraz podajnikiem paliwa wymagają minimum obsługi codziennej. W naszej ofercie posiadamy kotły wyposażone w podajniki ślimakowe jak i tłokowe.  Wszystkie produkowane przez nas kotły CO spełniają wymagania dyrektywy ECODESIGN oraz spełniają kryteria sprawności cieplnej i wymagania w zakresie emisji wg aktualnych norm w najwyższej – 5 klasie. Aby ułatwić utrzymanie i kontrolę kotła, stosujemy w naszych urządzeniach nowoczesne sterowniki, w tym współpracujące z modułami bezprzewodowymi (WiFi, GSM), regulatory pokojowe, w tym pozwalające na inteligentne zarządzanie wszystkimi urządzeniami w instalacji.

Nasze produkty

Kotły grzewcze firmy Stalmark cieszą się niezmienną popularnością wśród najbardziej wymagających Klientów.

Stawiamy na komfort i nowoczesność, dlatego też w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć nowoczesne automatyczne kotły z podajnikiem ślimakowym jak i automatyczne kotły na pellet. Szeroka oferta handlowa firmy Stalmark pozwala na znalezienie urządzenia grzewczego zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań przemysłowych.
Kotły c.o. marki Stalmark mają wszystkie potrzebne certyfikaty – spełniają normy dwóch sztandarowych programów związanych z ekologią:

  • Posiadają certyfikat Ecodesign – spełniają zatem dyrektywę Unii Europejskiej na temat wymagań energetyczno-emisyjnych dla pieców c.o. Wymaga ona, by kocioł c.o. odznaczał się bardzo wysoką sprawnością energetyczną, oraz bardzo niskim stopniem emisji zanieczyszczeń do atmosfery, w czasie całej żywotności pieca c.o. Znak Ecodesign gwarantuje także, że kocioł działa optymalnie nawet w czasie, kiedy nie ma typowego sezonu grzewczego.

  • Mają najwyższy stopień sprawności. Nasze kotły to kotły 5. klasy – produkują one mniej zanieczyszczeń, a ponadto są bardziej wydajne. Dzięki temu przy spalaniu mniejszej ilości paliwa (potrzebują czasami nawet o 1 tonę mniej, niż kotły c.o. 3 klasy) osiągają one wysoką sprawność i dają więcej energii cieplnej, niezbędnej do ogrzania domu.

Wybór kotłów c.o. firmy Stalmark zapewnia naszym Klientom dostęp do sprawdzonych, a jednocześnie zaawansowanych technologicznie urządzeń, które zapewnią długotrwale poczucie ciepła, a przy tym ekonomiczne spalanie zastosowanych paliw. Stalmark to nie tylko producent kotłów na pellet i ekogroszek, wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty takie jak: uchwyty do fotowoltaiki czy belownice do odpadów.

Belownica mechanizm
76647904_2890345417645181_4413368845587185664_n
Belownica do kartonu
Odtwórz wideo

O nas: historia i teraźniejszość firmy Stalmark.

Nasza firma działa na rynku od 2002 roku i ciągle dynamicznie się rozwija, by dostarczać Klientom wyłącznie urządzeń najwyższej jakości!

Odtwórz wideo

O nas: nasze urządzenia służą Klientom i środowisku.

Producent kotłów to odpowiedzialna rola względem naszych klientów i środowiska, a Stalmark wywiązuję się z tego zadania w każdym calu.