KOTŁY EKO DESIGN

KOTŁY Z CERTYFIKATEM EKODESIGN – to urządzenia grzewcze – kotły c.o. spełniające restrykcyjne wymagania dotyczące emisji spalin do atmosfery. Dzięki nowatorskiej technologi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym Nasze urządzenia, po przeprowadzeniu badań w specjalistycznych instytutach otrzymały wymagany certyfikat. Dzięki posiadaniu w/w dokumentu kotły c.o. zostały automatycznie zakwalifikowane do programu CZYSTE POWIETRZE – co powala na uzyskanie dotacji na wybrane urządzenie grzewcze.

EKO SILVER

kocioł ecosliver stalmark

EKO PIONIER

kocioł ekopionier stalmark

EKO VEGAS

PELLET VEGAS

Kotły C.O. z podajnikiem Eko Design

Kotły c.o. z podajnikiem Naszej marki mogą być opalane dwoma ekologicznymi paliwami grzewczymi:

  • Pelletem drzewnym, który jest uzyskiwany z odpadów tartacznych. Jest wysokokalorycznym paliwem, które daje dużo ciepła. Wystarczy raz w tygodniu załadować nim kocioł c.o. z zasobnikiem, a ten sam będzie sobie wydzielał odpowiednie porcje podczas pracy.
  • Ekogroszkiem, czyli specjalnym, wysokokalorycznym miałem węglowym. Wytwarzany jest z węgla brunatnego o niskiej zawartości siarki. Jest on odpowiednio pokruszony (ziarna mają od 2 do 25 mm), co pozwala na stosowanie jego w piecach c.o. z podajnikiem. A to znowu znacznie ułatwia obsługę kotła c.o.

Dzięki nowatorskiej technologii oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym Nasze urządzenia, po przeprowadzeniu badań w specjalistycznych instytutach otrzymały wymagany certyfikat. Dzięki posiadaniu w/w dokumentu kotły c.o. zostały automatycznie zakwalifikowane do programu CZYSTE POWIETRZE – co powala na uzyskanie dotacji na wybrane urządzenie grzewcze.

Sekretariat

Pracujemy pn-pt w godzinach 7.00-16.00
soboty w godzinach 7.00-12.00

biuro@stalmark.pl
+48 33 476 13 26

STALMARK

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Chemików 1
32-600 Oświęcim
NIP: 5512629442