Skip to main content
Stalmark
Kotły na ekogroszek - zdjęcie

Kotły na ekogroszek

Kotły 5 klasy z certyfikatem ECODESIGN

Certyfikat

Certyfikat ECODESIGN

Kotły z certyfikatem ECODESIGN to urządzenia grzewcze – kotły c.o. spełniające restrykcyjne wymagania dotyczące emisji spalin do atmosfery. Dzięki nowatorskiej technologii oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym Nasze urządzenia, po przeprowadzeniu badań w specjalistycznych instytutach otrzymały wymagany certyfikat.

Program

Czyste powietrze

Dzięki posiadaniu w/w dokumentu kotły c.o. zostały automatycznie zakwalifikowane do programu CZYSTE POWIETRZE – co powala na uzyskanie dotacji na wybrane urządzenie grzewcze.

ecodesign.png

Kotły z certyfikatami

ECODESIGN

Zdjęcie kotła Eko Vegas

Eko Vegas

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Eko Vegas to urządzenie grzewcze przeznaczone do spalania ekogroszku. Stworzyliśmy go z myślą o praktycznie każdym z domów, zarówno niewielkim, jak i całkiem dużym.

Zobacz

Zapytaj o wycenę naszych przedstawicieli


Kotły Na Ekogroszek

przedstawiciele handlowi

zalety_kotlow_ekologia.svg

WYDAJNE I EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIE

Kotły na ekogroszek od marki Stalmark stanowią przykład nowoczesnych konstrukcji, które zapewniają ekologiczne, wydajne, efektywne i bezpieczne rozwiązania. Firma posiada silną i ugruntowaną pozycję na rynku. Nasze piece spełniają wszystkie restrykcyjne normy. Stanowią one także gwarancję wysokiej jakości i długiej żywotności urządzenia.

zalety_kotlow_oszczednosc.svg

PIECE CENTRALNEGO OGRZEWANIA

Piece na ekogroszek oferowane przez firmę Stalmark poza niską emisją niebezpiecznych substancji cechują się także wysoką sprawnością energetyczną, co przekłada się na niskie koszty za ogrzewanie. Pozwalają one na utrzymanie stałej i odpowiedniej temperatury otoczenia. Właściwe parametry utrzymywane są za pośrednictwem elektronicznego sterownika.

logo.svg
zalety_kotlow_jakosc.svg

KOTŁY Z PODAJNIKIEM

Piece na ekogroszek zgodnie z uwzględnieniem dyrektywy Ecodesing przeznaczone są do opalania wysokoenergetycznym węglem kamiennym o wielkości do 2 do 25 mm, czyli popularnym ekogroszkiem. Paliwo to wytwarzane z węgla wysokiej jakości o niskiej zawartości siarki jest ekologiczne tylko wtedy gdy jest spalane nowoczesnym i wysokosprawnym piecu. Takie urządzenia oferuje właśnie marka Stalmark. W swojej ofercie posiadamy kotły na ekogroszek z podajnikiem. Właściwe ustawienia wprowadzone przez osobę obsługującą kocioł przyczynią się do optymalizacji zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym.

zalety_kotlow_oszczednosc.svg

DLACZEGO WARTO?

Kotły na ekogroszek Stalmark zostały tak skonstruowane, aby zapewnić efektywne ogrzewanie małych obiektów i dużych lokali oraz domów. Piece dostępne w ofercie firmy mają na swoim pokładzie zasobnik, podajnik, a także moduły WiFi i GSM. Uwzględniają również takie rozwiązania jak: regulator pokojowy i czujnik pogodowy. Dzięki temu stanowią one najlepszy wybór i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby.

Znajdź swojego dystrybutora