STALMARK

Kotły na ekogroszek

Kotły 5 klasy z certyfikatem ECODESIGN

Kotły z certyfikatem ECODESIGN

Kotły z certyfikatem ECODESIGN to urządzenia grzewcze – kotły c.o. spełniające restrykcyjne wymagania dotyczące emisji spalin do atmosfery. Dzięki nowatorskiej technologi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym Nasze urządzenia, po przeprowadzeniu badań w specjalistycznych instytutach otrzymały wymagany certyfikat. Dzięki posiadaniu w/w dokumentu kotły c.o. zostały automatycznie zakwalifikowane do programu CZYSTE POWIETRZE – co powala na uzyskanie dotacji na wybrane urządzenie grzewcze.

Stalmark: kotły na pellet, kotły na ekogroszek, belownice, kotły na drewno, uchwyty do fotowoltaiki

KOTŁY NA EKOGROSZEK – WYDAJNE I EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIE

Kotły na ekogroszek od marki Stalmark stanowią przykład nowoczesnych konstrukcji, które zapewniają ekologiczne, wydajne, efektywne i bezpieczne rozwiązania. Firma posiada silną i ugruntowaną pozycję na rynku. Nasze piece spełniają wszystkie restrykcyjne normy. Stanowią one także gwarancję wysokiej jakości i długiej żywotności urządzenia.

KOTŁY NA EKOGROSZEK Z PODAJNIKIEM

Piece na ekogroszek zgodnie z uwzględnieniem dyrektywy Ecodesing przeznaczone są do opalania wysokoenergetycznym węglem kamiennym o wielkości do 2 do 25 mm, czyli popularnym ekogroszkiem. Paliwo to wytwarzane z węgla wysokiej jakości o niskiej zawartości siarki jest ekologiczne tylko wtedy gdy jest spalane nowoczesnym i wysokosprawnym piecu. Takie urządzenia oferuje właśnie marka Stalmark. W swojej ofercie posiadamy kotły na ekogroszek z podajnikiem. W przypadku tych urządzeń pracą steruje komputer kontrolujący dozownik, który zapewnia właściwą ilość paliwa. Kosz połączony z podajnikiem jest elementem, który służy do składowania opału. To sprawia, że użytkownik urządzenia nie musi każdego dnia uzupełniać paliwa. Podajnik zasilany jest prądem elektrycznym, który obsługuje także sterownik, czujniki i pompy. Właściwe ustawienia wprowadzone przez osobę obsługującą kocioł przyczynią się do optymalizacji zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym. Dlatego inwestując w kotły na ekogroszek od marki Stalmark, można liczyć na znacznie niższe wydatki za ogrzewanie.

PIECE CENTRALNEGO OGRZEWANIA NA EKOGROSZEK

Piece na ekogroszek oferowane przez firmę Stalmark poza niską emisją niebezpiecznych substancji cechują się także wysoką sprawnością energetyczną, co przekłada się na niskie koszty za ogrzewanie. Pozwalają one na utrzymanie stałej i odpowiedniej temperatury otoczenia. Właściwe parametry utrzymywane są za pośrednictwem elektronicznego sterownika.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PIEC NA EKOGROSZEK?

Kotły na ekogroszek Stalmark zostały tak skonstruowane, aby zapewnić efektywne ogrzewanie małych obiektów i dużych lokali oraz domów. Piece dostępne w ofercie firmy mają na swoim pokładzie zasobnik, podajnik, a także moduły WiFi i GSM. Uwzględniają również takie rozwiązania jak: regulator pokojowy i czujnik pogodowy. Dzięki temu stanowią one najlepszy wybór i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby. Istotne jest również to, że prezentowane urządzenia są w pełni zautomatyzowane, dlatego gwarantują oszczędność czasu. Stanowią idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy nie mają czasu na codzienne dokładanie do ognia. Zaletą pieców na ekogroszek marki Stalmark jest też to, że spełniają one najwyższe normy, jeśli chodzi o emisje szkodliwych substancji. Dlatego stanowią w pełni ekologiczną opcję. Można w tym przypadku liczyć również na wysoką wydajność i sprawność spalania. Parametry te kształtują się na poziomie około 85 procent. Zatem osoby, które zdecydują się na instalacje kotła na ekogroszek od marki Stalmark bardzo szybko otrzymają zwrot kosztów poniesionych na instalację urządzenia.