Kotły na ekogorszek

KOTŁY Z CERTYFIKATEM EKODESIGN – to urządzenia grzewcze – kotły c.o. spełniające restrykcyjne wymagania dotyczące emisji spalin do atmosfery. Dzięki nowatorskiej technologi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym Nasze urządzenia, po przeprowadzeniu badań w specjalistycznych instytutach otrzymały wymagany certyfikat. Dzięki posiadaniu w/w dokumentu kotły c.o. zostały automatycznie zakwalifikowane do programu CZYSTE POWIETRZE – co powala na uzyskanie dotacji na wybrane urządzenie grzewcze.

EKO PIONIER

EKO VEGAS

EKO GÓRAL

Kotły na ekogroszek z podajnikiem

Kotły na ekogroszek zgodne z dyrektywą Ecodesign przeznaczone są do opalania wysokokalorycznym węglem kamiennym o wielkości ziarna od 2 do 25 mm – popularnym ekogroszkiem. Ekogroszek, wytwarzany z wysokiej jakości węgla o niskiej zawartości siarki. Jest paliwem ekologicznym, o ile jest spalany w wysokosprawnym, nowoczesnym kotle. Dzięki małym rozmiarom ziaren, ekogroszek może być stosowany w kotłach z podajnikiem, co znacznie ułatwia codzienną obsługę kotła centralnego ogrzewania.

Kocioł na ekogoroszek Stalmark

Kocioł na ekogroszek Stalmark to gwarancja wysokiej jakości o wykonania i długiej żywotności kotła. Nasze kotły przeznaczone są do efektywnego ogrzewania zarówno niewielkich obiektów jak i dużych domów i lokali. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań takich jak zasobnik i podajnik, a także bogata oferta rozwiązań elektronicznych taki jak: moduły WIFI lub GSM, regulator pokojowy czy czujnik pogodowy, sprawia, że kotły opalane ekogroszkiem marki Stalmark to zdecydowanie dobry wybór.

Sekretariat

Pracujemy pn-pt w godzinach 7.00-16.00
soboty w godzinach 7.00-12.00

biuro@stalmark.pl
serwis@stalmark.pl
+48 33 476 13 26

STALMARK

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Przemysłowa 21
34-120 Andrychów
NIP: 5512629442