Skip to main content
Stalmark
Kotły na pellet

Kotły na pellet drzewny

oszczędne i ekologiczne

Kotły na pellet

Technologia

Kotły na pellet produkowane przez Stalmark to wysokiej jakości urządzenia grzewcze 5 klasy. Oznacza to, że kotły na pellet Stalmark spełniają bardzo restrykcyjne normy spalania i emisji. Pellet drzewny jest nowoczesnym i ekologicznym paliwem stałym, pozyskiwanym z odpadów przemysłu tartacznego. Nowoczesne piece c.o. opalane pelletem i zaopatrzone w zasobnik z podajnikiem, sterownik pogodowy i moduł GSM wymagają bardzo niewiele obsługi.

Kotły na pellet

Zalety i ekologia

Kotły na pellet marki Stalmark to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie ekologię i prostotę obsługi oraz rozsądne koszty ogrzewania. Pellet drzewny to czyste paliwo, zarówno pod względem ekologicznym jak i użytkowym. Dostępny jest na rynku w wygodnych opakowaniach o różnej pojemności, a duży zasobnik, raz zasypany dobrej jakości paliwem pozwoli nam zapomnieć o kotłowni nawet na dwa tygodnie.

5class.png
ecodesign.png

Kotły z certyfikatami

5. klasa emisji spalin oraz ekodesign

Eko Box II

Kompaktowy i nowoczesny

Eko Box to idealny wybór do małych i ciasnych kotłowni. Wygodny w użytkowaniu kocioł z automatycznym czyszczeniem wymiennika.

Zobacz
Pellet Vegas II

Pellet Vegas II

Klasyczny kocioł w nowoczesnym wydaniu

Pellet Vegas II to kocioł o budowie wymiennika z poziomymi półkami. Nasza szeroka gama modelowa pozwala ogrzać nawet do 1000 m2

Zobacz

Eko Silver III

Najbardziej komfortowy

Eko Silver III to idealny wybór dla użytkowników ceniących sobie wygodę. Kocioł z automatycznym czyszczeniem wymiennika pionowego może zostać doposażony w powiększony zasobnik przez co rzadziej zaglądamy do naszych kotłowni

Zobacz

Hydro Vegas

Wygodne ogrzewanie bez zbędnych nakładów

Hydro Vegas to innowacyjny, dwufunkcyjny kocioł na pellet, zapewniający ciepło dla instalacji C.O. i ciepłą wodę użytkową. Duża pojemność wodna kotła pełni funkcje bufora ciepła.

Zobacz
zalety_kotlow_oszczednosc.svg

Czy opłaca się kupić piec na pellet?

Kotły na pellet produkowane przez markę Stalmark wyróżniają się doskonałą jakością. Charakteryzuje je także łatwość instalacji i obsługi. Stanowią one idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na obniżeniu kosztów za ogrzewanie. To także wspaniała opcja dla ludzi, który nie mają czasu na to, aby codziennie rozpalać i kontrolować ogień w kotle. Mają one także mechanizm automatycznego czyszczenia.

zalety_kotlow_jakosc.svg

Kotły na pellet z podajnikiem

Świetne rozwiązanie, jeżeli chodzi o użytkowanie, stanowią kotły na pellet z podajnikiem. Marka Stalmark oferuje nowoczesne piece, które są w pełni zautomatyzowane. Urządzenia te zapewniają nie tylko wygodę, ale także ekologiczne i efektywne ogrzanie domu.

logo.svg
zalety_kotlow_oszczednosc.svg

Ekologiczne kotły na pellet 5 klasy

Piece na pellet od marki Stalmark to urządzenia grzewcze 5 generacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby. Realizują one restrykcyjne normy dotyczące spalania i emisji niebezpiecznych substancji. Wszystkie kotły tego producenta dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, po przeprowadzeniu specjalistycznych badań w instytutach otrzymały wymagany certyfikat. Dlatego zostały automatycznie zakwalifikowane do programu "Czyste Powietrze".

zalety_kotlow_jakosc.svg

Nowoczesne kotły na pellet

Każdy użytkownik, który stoi przed decyzją wyboru kotła, kieruje się przede wszystkim rachunkiem ekonomicznym. Ważna jest także dostępność paliwa w sezonie grzewczym.

Wiele osób ma także na względzie dobro środowiska przyrodniczego. Właśnie te wszystkie zalety spełniają nowoczesne piece na pellet.

Znajdź swojego dystrybutora