STALMARK

Kotły na pellet drzewny

Kotły 5 klasy z certyfikatem ECODESIGN

Kotły z certyfikatem ECODESIGN

Kotły z certyfikatem ECODESIGN to urządzenia grzewcze – kotły c.o. spełniające restrykcyjne wymagania dotyczące emisji spalin do atmosfery. Dzięki nowatorskiej technologi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym Nasze urządzenia, po przeprowadzeniu badań w specjalistycznych instytutach otrzymały wymagany certyfikat. Dzięki posiadaniu w/w dokumentu kotły c.o. zostały automatycznie zakwalifikowane do programu CZYSTE POWIETRZE – co powala na uzyskanie dotacji na wybrane urządzenie grzewcze.

Stalmark: kotły na pellet, kotły na ekogroszek, belownice, kotły na drewno, uchwyty do fotowoltaiki

KOTŁY NA PELLET

Kotły na pellet z podajnikiem

Kotły na pellet produkowane przez Stalmark to wysokiej jakości urządzenia grzewcze 5 klasy. Oznacza to, że kotły na pellet Stalmark spełniają bardzo restrykcyjne normy spalania i emisji. Pellet drzewny jest nowoczesnym i ekologicznym paliwem stałym, pozyskiwanym z odpadów przemysłu tartacznego. Nowoczesne piece c.o. opalane pelletem i zaopatrzone w zasobnik z podajnikiem, sterownik pogodowy i moduł GSM wymagają bardzo niewiele obsługi.

Kotły na pellet Stalmark

Kotły na pellet marki Stalmark to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie ekologię i prostotę obsługi oraz rozsądne koszty ogrzewania. Pellet drzewny to czyste paliwo, zarówno pod względem ekologicznym, jak i użytkowym. Dostępny jest na rynku w wygodnych opakowaniach o różnej pojemności, a duży zasobnik, raz zasypany dobrej jakości paliwem pozwoli nam zapomnieć o kotłowni nawet na dwa tygodnie.