KOTŁY NA PELLET

KOTŁY Z CERTYFIKATEM EKODESIGN – to urządzenia grzewcze – kotły c.o. spełniające restrykcyjne wymagania dotyczące emisji spalin do atmosfery. Dzięki nowatorskiej technologi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym Nasze urządzenia, po przeprowadzeniu badań w specjalistycznych instytutach otrzymały wymagany certyfikat. Dzięki posiadaniu w/w dokumentu kotły c.o. zostały automatycznie zakwalifikowane do programu CZYSTE POWIETRZE – co powala na uzyskanie dotacji na wybrane urządzenie grzewcze.

EKO SILVER

PELLET VEGAS

Kotły na pellet z podajnikiem
Kotły na pellet produkowane przez Stalmark to wysokiej jakości urządzenia grzewcze 5 klasy. Oznacza to, że kotły na pellet Stalmark spełniają bardzo restrykcyjne normy spalania i emisji. Pellet drzewny jest nowoczesnym i ekologicznym paliwem stałym, pozyskiwanym z odpadów przemysłu tartacznego. Nowoczesne piece c.o. opalane pelletem i zaopatrzone w zasobnik z podajnikiem, sterownik pogodowy i moduł GSM wymagają bardzo niewiele obsługi.

Kocioł na pellet
Kotły na pellet marki Stalmark to dobre rozwiązanie dla wszystkich którzy cenią sobie ekologię, i prostotę obsługi oraz rozsądne koszty ogrzewania. Pellet drzewny to czyste paliwo, zarówno pod względem ekologicznym jak i użytkowym. Dostępny jest na rynku w wygodnych opakowaniach, a duży zasobik, raz zasypany pozwoli nam zapomnieć o kotłowni nawet na 2 tygodnie.

Sekretariat

Pracujemy pn-pt w godzinach 7.00-16.00
soboty w godzinach 7.00-12.00

biuro@stalmark.pl
serwis@stalmark.pl
+48 33 476 13 26

STALMARK

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Przemysłowa 21
34-120 Andrychów
NIP: 5512629442