STALMARK

Kotły na pellet drzewny

Kotły 5 klasy z certyfikatem ECODESIGN

Kotły z certyfikatem ECODESIGN

Kotły z certyfikatem ECODESIGN to urządzenia grzewcze – kotły c.o. spełniające restrykcyjne wymagania dotyczące emisji spalin do atmosfery. Dzięki nowatorskiej technologi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym Nasze urządzenia, po przeprowadzeniu badań w specjalistycznych instytutach otrzymały wymagany certyfikat. Dzięki posiadaniu w/w dokumentu kotły c.o. zostały automatycznie zakwalifikowane do programu CZYSTE POWIETRZE – co powala na uzyskanie dotacji na wybrane urządzenie grzewcze.

Stalmark: kotły na pellet, kotły na ekogroszek, belownice, kotły na drewno, uchwyty do fotowoltaiki

NOWOCZESNE KOTŁY NA PELLET

Każdy użytkownik, który stoi przed decyzją wyboru kotła, kieruje się przede wszystkim rachunkiem ekonomicznym. Ważna jest także dostępność paliwa w sezonie grzewczym. Wiele osób ma także na względzie dobro środowiska przyrodniczego. Właśnie te wszystkie zalety spełniają nowoczesne piece na pellet. Osoba, która zainwestuje w nasz produkt, może liczyć na niezwykle wysoką sprawność, łatwą obsługę, która jest w większości zautomatyzowana i oszczędności w budżecie domowym.

CZY OPŁACA SIĘ KUPIĆ PIEC NA PELLET?

Kotły na pellet produkowane przez markę Stalmark wyróżniają się doskonałą jakością. Charakteryzuje je także łatwość instalacji i obsługi. Stanowią one idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na obniżeniu kosztów za ogrzewanie. To także wspaniała opcja dla ludzi, którzy nie mają czasu na to, aby codziennie rozpalać i kontrolować ogień w kotle. Mają one także mechanizm automatycznego czyszczenia. Są to kotły na pellet o podwyższonym standardzie, czyli oferują obniżoną do poziomu 20mg/m3 emisję pyłów PM. Dlatego spełnią oczekiwania każdej osoby, która ma na względzie czystość planety. Istotne jest również to, że taki wybór pozwala uzyskać większą dotację w programie „Czyste Powietrze”.

Kotły na pellet od marki Stalmark mają niską emisję substancji smolistych. Wyróżniają się niewielką ilością powstającego popiołu. Ich zaletą jest także łatwość instalacji oraz obsługi. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ekologię, prostotę i rozsądne koszty ogrzewania.

EKOLOGICZNE KOTŁY NA PELLET 5 KLASY

Piece na pellet od marki Stalmark to urządzenia grzewcze 5 generacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby. Realizują one restrykcyjne normy dotyczące spalania i emisji niebezpiecznych substancji. Wszystkie kotły tego producenta dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, po przeprowadzeniu specjalistycznych badań w instytutach otrzymały wymagany certyfikat. Dlatego zostały automatycznie zakwalifikowane do programu „Czyste Powietrze”. Zatem osoby, które zakupią piec na pellet dostępny w ofercie firmy, uzyska dotację na wybrane urządzenie grzewcze.

KOTŁY NA PELLET Z PODAJNIKIEM

Świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o użytkowanie, stanowią kotły na pellet z podajnikiem. Marka Stalmark oferuje nowoczesne piece, które są w pełni zautomatyzowane. Urządzenia te zapewniają nie tylko wygodę, ale także ekologiczne i efektywne ogrzanie domu. Najistotniejszym elementem w konstrukcji kotła jest palnik znajdujący się w korpusie kotła. Uwzględnia on również grzałkę elektryczną przeznaczoną do automatycznego rozpalania paliwa. Dlatego nie trzeba tego działania przeprowadzać w sposób ręczny. Osoba obsługująca piec jedyne, co musi zrobić to ustawić temperaturę i uzupełnić paliwo w podajniku. Jeden przycisk włącza palnik i wentylator. Gdy podajnik zostanie uruchomiony, paliwo trafia na ruszt i następuje rozpalenie urządzenia. Prezentowane piece mają także na swoim pokładzie czujnik temperatury, który stanowi zabezpieczenie, gdyby doszło do zapłonu. Po osiągnięciu przez wodę właściwej temperatury wyłącza się podajnik paliwa. Natomiast, gdy temperatura spadnie, zostaje on ponownie uruchomiony. Gdy cały pellet się wypali i wygasi płomień, wentylator oczyszcza palnik oraz ruszt.