Kocioł EkoGóral – kocioł na każdą kieszeń

EKOGÓRAL – to kocioł przeznaczony do domów jednorodzinnych o powierzchni do 150 m2. Podstawowym paliwem dla  urządzenia EKOGÓRAL jest węgiel kamienny typu groszek. Spalanie tej frakcji paliwa pozwala na komfort ciepła przez długie godziny. Kocioł pracuje wyłącznie za pomocą naturalnego ciągu kominowego lub miarkownika ciągu kominowego.

Rodzaj kotła: zasypowy

Zasobnik: 32L

Dostępne moce: 12 kW

5 KLASA EMISJI SPALIN: 12kW

ECODESIGN: 12kW

Rodzaj paliwa: węgiel kamienny typu groszek

Efektywność energetyczna:

Sterownik: ST 28 ( obsługa pompy c.o. oraz c.w.u.),

GWARANCJA: 5 lat na szczelność wymiennika

Wyposażenie standardowe: wentylator wciągowy, drzwiczki seryjnie przystosowane do montażu z dwóch stron lewe/prawe, innowacyjny prójpoziomowy przegarniacz rusztu

Galeria

Moc kotła[kW]Powierzchnia grzewcza kotła [m2]Maksymalna powierzchnia ogrzewana* [m2]
121.54150

Etykiety energetyczne

Kocioł na ekogroszek

Kocioł na ekogroszek został zaopatrzony w wymiennik poziomy kotła. Pozwala to na prosty sposób czyszczenia urządzenia. Wyjście czopucha kominowego pod kątem 45 stopni umożliwia montaż komina w pozycji pionowej lub poziomej. Kompaktowa wielkość kotła c.o. na ekogroszek to gwarancja, że zmieści się on do nawet niewielkiej piwnicy, albo kotłowni.

Ekogroszek to nowoczesne paliwo stałe, które jest polecane do wykorzystywania przy centralnym ogrzewaniu, ponieważ jest wysokokaloryczne i daje dużo ciepła. Produkowany jest z wysokiej jakości węgla o niskiej zawartości siarki. Jest on mielony tak, by uzyskać ziarna ekogroszku o wielkości od 5 do 25 mm. Sprzedawany jest w wygodnych, plastikowych workach. Kotły na ekogroszek są ekologiczne, bardzo wydajne i finalnie pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy!

Kocioł na ekogroszek EkoVegas zaopatrzyliśmy w wygodny sterownik zarządzający pracą kotła. Pozwala on na obsługę czterech niezależnych układów grzewczych plus zaworu mieszającego. Piec na ekogroszek EkoVegas to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie grzewcze.

Sekretariat

Pracujemy pn-pt w godzinach 7.00-16.00
soboty w godzinach 7.00-12.00

biuro@stalmark.pl
serwis@stalmark.pl
+48 33 476 13 26

STALMARK

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Przemysłowa 21
34-120 Andrychów
NIP: 5512629442