KOTŁY 5 KLASA

KOTŁY Z CERTYFIKATEM 5 KLASA EMISJI SPALIN – to urządzenia grzewcze (kotły c.o.), które spełniają restrykcyjne przepisy Unii Europejskiej, które dotyczą emisji spalin do atmosfery. Dopuszczają one do sprzedaży na terytorium Polski tylko piece c.o., które mają sprawność na poziomie 90% (minimalnie 88%). 5 klasa emisji oznacza, że są one dużo bardziej wydajne, do procesu ogrzewania domu potrzebują znacznie mniej paliwa stałego, niż stare kotły, tzw. kopciuchy. Dzięki temu są one znacznie bardziej energooszczędne, a inwestycja w wymianę pieca c.o. zwraca się w kilka lat.

EKO SILVER

kocioł ecosliver stalmark

EKO PIONIER

kocioł ekopionier stalmark

EKO VEGAS

PELLET VEGAS

EKO GÓRAL

Nasze kotły c.o. 5 klasy emisji są praktycznie bezobsługowe – wystarczy raz w tygodniu wsypać do podajnika paliwo stałe. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, udało się wyprodukować urządzenie, które spełnia wszystkie warunki uzyskania w/w certyfikatu. Zastosowanie nowoczesnych kotłów c.o. pozwoli na spokojny sen w ciepłym domu całej Twojej rodzinie.

Piec c.o. 5 klasy to urządzenie najwyższej jakości – opalane są one paliwem stałym, najczęściej jest to ekogroszek (wykonany z wysokokalorycznego węgla o niskiej zawartości siarki) albo pellet (zrobiony ze zmielonych odpadów drewnianych). Obydwa są ekologiczne. Dzięki temu masz pewność, że kupując kocioł c.o. 5 klasy dbasz o środowisko – nie zanieczyszczasz powietrza! Podczas wymiany kotła c.o. 5 klasy możesz także ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze.

Sekretariat

Pracujemy pn-pt w godzinach 7.00-16.00
soboty w godzinach 7.00-12.00

biuro@stalmark.pl
+48 33 476 13 26

STALMARK

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Przemysłowa 21
34-120 Andrychów
NIP: 5512629442