Kotły zasypowe i z podajnikiem  produkowane na eksport

Kotły zasypowe to grupa wysokiej jakości pieców c.o., które są przeznaczone do ogrzewania domów jednorodzinnych, budynków firmowych, hal produkcyjnych, czy ogrodniczych. Działają razem z wodną instalacją centralnego ogrzewania.

PID VEGAS AGRO

kocioł pid vegas agro

DUO PID AGRO

kocioł duo pid agro

STALMARK MAX

Proces spalania regulowany jest w kotłach zasypowych nadmuchem, którym kieruje wysokiej jakości sterownik z mikroprocesorem. Mają one niższą klasę niż dopuszczona w Polsce 5 klasa, z tego powodu są przeznaczone na eksport, dla naszych zagranicznych klientów zlokalizowanych za granicą Polski.

Kocioł z zasobnikiem

Kocioł c.o. z zasobnikiem to nic innego, jak piec centralnego ogrzewania, który jest zaopatrzony w zbiornik na ogrzewaną wodę, która jest później rozprowadzana rurami po Twoim domu i daje ciepło. Połączony jest on z instalacją wodną, która doprowadza wodę do grzejników i jest odpowiedzialna za termo obieg w domu. Piec CO z zasobnikiem podnosi komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej w obiekcie, w którym jest stosowany.

Paliwo do kotła zasypowego

Do palenia w naszych kotłach na eksport przeznaczona jest biomasa niedrzewna. To nowoczesne paliwo, które uzyskuje się hodując specjalne typy roślin, które określa się mianem energetycznych. Przykłady to: wierzba wiciowa, albo słoma. Popiół, który uzyskuje się podczas procesu spalania, można wykorzystać jako nawóz mineralny ziemi uprawnej.

Sekretariat

Pracujemy pn-pt w godzinach 7.00-16.00
soboty w godzinach 7.00-12.00

biuro@stalmark.pl
+48 33 476 13 26

STALMARK

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Przemysłowa 21
34-120 Andrychów
NIP: 5512629442